Sėkmingas Horizonto 2020 projekto užbaigimas

Jolanta Aidukaitė ir Rūta Ubarevičienė sėkmingai užbaigė Horizonto 2020 projektą EuSocialCit „European Social Citizenship“ (apie projektą išsamiai skaityti: https://www.eusocialcit.eu/). Projekto vadovė LSMC SI buvo vyriausioji m. d., dr. J. Aidukaitė. Pagrindinė vykdančioji ir koordinuojanti institucija buvo Amsterdamo universitetas, Nyderlandų Karalystė. Projekto vykdymo trukmė: 2020-02-01 – 2024-01-31.

Projektas siekė pateikti moksliškai išanalizuotus bei pagrįstus politinius scenarijus Europos socialiniam pilietiškumui stiprinti. LSMC SI dalis projekte buvo susijusi su būsto politikos bei būsto teisių užtikrinimu ir raiška Europoje. Su išsamiu projekto raportu apie būsto teises Europoje galima susipažinti čia: https://www.eusocialcit.eu/published-our-working-paper-on-housing-rights-in-the-eu/

Projekto pabaigą vainikavo baigiamoji projekto konferencija „Future of European Social Citizenship“, kuri vyko sausio 18-19 dieną Amsterdamo universitete. Konferencijoje J. Aidukaitė ir R. Ubarevičienė pristatė savo straipsnį „Securing housing rights at the EU-level: mission impossible?”.  

Jolanta Aidukaitė ir Rūta Ubarevičienė